Fillimi/Krenar Huseini

About Krenar Huseini

This author has not yet filled in any details.
So far Krenar Huseini has created 215 blog entries.

TELEGRAM NGUSHËLLIMI

Me pikëllim të thellë e morëm lajmin për ndarjen nga jeta të profesorit tonë, ligjëruesit shembullor në Fakultetin e Shkencave të Zbatuara, Prof. Dr. Vullnet Palloshit.Profesori ynë i respektuar, mësimdhënës në programin studimor Arkitekturë dhe Ndërtimtari, angazhohej në vazhdimësi si në mësimdhënie, punë praktike, në [...]

2018-06-19T12:09:50+02:00Qershor 19, 2018|

Gëzuar Fitër Bajramin

Të nderuar besimtarë të fesë islame, Është një kënaqësi dhe privilegj për mua, që në cilësinë e Rektorit të Universitetit të Tetovës, t’Ju uroj festën e Fitër Bajramit! Kjo festë vjen mes nesh, në vatrat tona familjare, pas përfundimit të muajit të madhërishëm të [...]

2018-06-18T01:32:12+02:00Qershor 14, 2018|
Go to Top